Pinigai generuojami iš žmonių pasitikėjimo. Versle pasitikėjimas – tai vertė ir santykis. Vadovo vaidmuo įtaigiai komunikuoti apie vertę kuriant ir vystant santykius.
Prasmė

Darbas tampa neįdomus ir sunkus ne dėl aplinkybių, o dėl prasmės ir tikslo stokos. Išmanūs vadovai suteikdami prasmę organizacijos egzistavimui įdarbina žmogaus vaizduotę ir emocijas. Įsitraukę, veiklūs, motyvuoti darbuotojai – sukurkite sąlygas jūsų darbuotojams tapti tokiais.

Aiškumas

Kaip jūs, keliais sakiniais, paaiškintumėte savo darbuotojams: Kokiame MES esame „žaidime“? Kokios yra „žaidimo taisyklės“? Ir kodėl TU (darbuotojas) esi svarbus „žaidėjas“? Ne žinios ar informacija, o aiškumas tapo svarbiausia, kadangi jis apsprendžia kur skiriame savo dėmesį.

Dėmesys

Komandos pasitikėjimą ir atsidavimą formuoja vadovo skiriamas autentiškas dėmesys. Tai ne kontrolė ir ne bonusai, ir ne komandiniai vakarėliai…tai – tai, kas slypi giliau mumyse. Jokios manipuliacijos neatstos tikro dėmesio, empatijos ir vidinio progreso – to, kas išties „veža“.

Įtaka

Kadangi ryšiams bei santykiams užmegzti ir vystyti šiandien turime itin ribotą laiką, įgūdis, kaip padaryti įtaką, ir žinojimas, kokiomis situacijomis kas veikia, tampa kritiškai svarbiu siekiant išspręsti netikėtas situacijas bei pasinaudoti susiklosčiusiomis aplinkybėmis.

Atsiliepimai

Su Studio Charisma turėjome ne vieną sesiją. Kas smagu, kad Audrius/Jolita visad įsiklausydavo į mūsų poreikius, ko norime, ko siekiame ir sugebėdavo pritaikyti sesijas konkrečiai mums. Dauguma iš mūsų vadovų turim įvairių sunkių situacijų darbe, sudėtingų darbuotojų, tad buvo tikrai įdomu analizuoti ir perprasti, kodėl elgiamės ar reaguojame vienaip ar kitaip, ir koks galbūt būtų paprasčiausias situacijos sprendimas.

Audrius charizmatiškas žmogus, mokantis sudominti, įvairiais pavyzdžiais įgalinantis susimąstyti. Su juo paprasta bendrauti, atrodo, kad nėra jokių tabu temų. Anksčiau dalyvavau ne vienuose mokymuose, tačiau pirmą kartą tokio tipo mokymuose, iš kurių išeini su ,,wau‘‘ emocija. Ir dar kurį laiką pergalvoji viską. Audrius geras žmonių žinovas, puikiai perpranta elgesį, geba paaiškinti, kodėl elgiamės vienaip ar kitaip.

Nerilė R.

Be galo vertinu mūsų bendravimą, visada išsinešdavau įžvalgų po susitikimų su Audriumi. Mūsų bendravimas ir gauti mokymai labai pakeitė požiūrį į gyvenimą ir darbinę veiklą. Sakyčiau nuo susitikimo su Studio Charisma prasidėjo mano kelionė į save ir domėjimasis saviugda. Pasitikėjimas savimi labai išaugo ir kaip asmenybe ir kaip vadovu. Išmokau analizuoti savo santykius su aplinkiniais, išmokau daugiau klausytis, o ne kalbėti.

Labai surezonavo bendravimas su jumis. Audrius be galo daug žinantis ir turintis ką pasakyti, tiesus, einantis prie esmės ir „nevyniojantis į vatą“. Plačios žinios visomis temomis, empatija pašnekovams, pagarba kitai nuomonei.

Manau Studio Charisma mus kaip komandą užvedė ant kelio, o keistis ar ne, čia jau žmogaus pasirinkimas.

Lina P.