Tik žmonės gali bendradarbiauti su daugybe nepažįstamųjų, kurti istorijas ir įtikinti jomis milijonus kitų. Kurkime istorijas, kurios vertos pastangų ir daro norimą pokytį.
Kas ir Kaip

Studio Charisma – tai kartu kuriama erdvė kito lygio virsmui jumyse ir jūsų komandoje. Patirkite vidinį pokytį, kai ateina įžvalgos, kai paliečiama tai kas jums svarbu, kai praplečiamas mąstymas ir tampa aiški esmė ir sąsajos, kai žinote ką ir kaip daryti toliau.

Paslaugos

Daugiau nei dešimt metų konsultuojame ir vedame ugdomuosius seminarus, mokymus, sesijas. Veikliems vadovams, pardavėjams, komandoms reikia ne programų ir technikų gausos – jiems reikia sumanesniojo AŠ ir proceso, kuris išties veiksmingas ir rezultatyvus.

Atsiliepimai

Su Audriumi ir Jolita bendradarbiaujam jau kelinti metai. Jų, kaip verslo konsultantų, atėjimas į mūsų įmonę pagelbėjo mums susisteminti ir suniveliuoti įmonės veiklą, padėjo išgryninti mūsų stipriąsias puses ir leisti jas auginti ir tapti dar stipresniais. Žmonės įmonėje tapo labiau pasitikintys savimi, galintys pasiekti tokius rezultatus, apie kuriuos net nesvajojo prieš tai. Studio Charisma pagalba mūsų įmonės žmonės ir vadovai užaugo. O, turbūt, pagrindinis dalykas, kurį supratome, kad negali, kaip įmonė, eiti tuo pačiu keliu, turi būti lankstus, greitai prisitaikantis prie rinkos, prie rinkos naujų tendencijų, turi mokintis ir augti nuolatos, turi pats kurti tas naujas tendencijas ir būti žingsniu priešakyje.

Atsimenu pirmuosius susitikimus su Audriumi ir Jolita. Pradžioje buvo nesmagu ir nepatogu, girdėti jų tiesius klausimus ir mėginti į juos atsakyti „teisingai“. O tas „teisingai“, tai buvo tiesiog bandymas apsaugoti save, savo EGO, buvo noras neparodyti savo silpnųjų pusių, kurių, iš tiesų, turime kiekvienas. Buvo baisu „apsinuoginti“ ir atvirai pasakyti, kad nesu tobulas, nors ir kaip norėjosi tokiu būti. Bet kai pradedi suprasti, kad meluoti sau, slėptis nuo realios situacijos kenkia visiems esantiems šalia, kenkia man, darbo kolegoms ir partneriams, kenkia šeimai, tuomet gali būti tuo, kas iš tiesų esi – puikiu ir atviru žmogumi, nors ir netobulu, dalintis savo gyvenimiška bei darbine patirtimi, bet neprimetinėti savo nuomonės, padėti kitiems išvengti klaidų, bet leisti klysti ir jiems patiems.

Mes galime tik pasidžiaugti, kad mūsų įmonės gyvenime atsirado Audrius ir Jolita. Vienintelis dalykas, kurio galime gailėtis, kad jie neatsirado anksčiau 😊

Andrius G.

Dirbti su Studio Charisma yra įdomu! Tiek sesijose, tiek seminaruose mes prisikasdavome iki esmės. Kad ir kaip ji kartais atrodydavo nepatogi, sukeldavo įvairius jausmus, Audrius sugebėdavo parodyti jos naudą ir gerumą. Gal anksčiau dar to nesupratau iki galo, bet dabar galiu pasakyti užtikrintai, kad klausimo ar problemos esmės atradimas man sutaupė tiek laiko, tiek energijos, tiek pinigų. Ir ne tik darbiniuose reikaluose. Šiandien Audriaus ir Jolitos dėka aš daug paprasčiau matau ir kalbu apie esmę arba tiesą (man šie du žodžiai reiškia tą patį). Netgi daugiau, tam tikro momento tiesa praturtina mano gyvenimą, įneša gyvybingumo į bet ką, su kuo besusidurčiau.

Dar vienas pokytis, kuris įvyko ir vis dar vyksta Audriaus su Jolita dėka, yra suvokimo apie atsakomybę transformacija. Jeigu aš čia (situacijoje, vietoje, pozicijoje) esu, aš pasirinkau čia būti. Žmonės, kurie mane supa, vadovavimo stilius, kurį aš pasirinkau, reakcija, kuri įvyko – viskas yra mano pasirinkimas. Ir aš turiu galią tai pakeisti, arba ne 😊.

Mūsų darbas prasidėdavo nuo pokalbio su Jolita – pokalbis su savimi per ją. Jo metu aš galėdavau matyti kur yra klausimas ar problema ir ko aš noriu. Bent jau tuo metu atrodė, kad žinau ko noriu. Darbo su Audriumi metu atsirasdavo naujų, netikėtų įžvalgų, kurios pakreipdavo „norus“ kitokia linkme. Šiandien aš suprantu, kad tai ir yra atviro ir gilaus darbo kartu rezultatas, kur jeigu nori, būtinai išgirsi.

Darbas su Studio Charisma intensyvus ir tuo pačiu metu labai derlingas. Man tiko tiek vienas, tiek kitas aspektas.

Anastasija K.