Atvirai, su humoru, giliai
Visi pokalbiai yra pokalbiai su savimi
tik kartais juose dalyvauja ir kiti žmonės

Ką šiuo metu sau pasakėte? Apie ką tariatės? Gal uždavėte sau klausimą? O gal net nepastebėjote, kad pokalbis su savimi jau įvyko? Gali būti ir taip, kad …

Mes pernelyg dažnai sutelkiame visą savo dėmesį į pokalbius su savimi ir priimame juos kaip absoliučią tiesą. Juk jie tokie svarbūs – apie tai, kas vyksta mūsų gyvenime, kaip galėtų vykti, ką daryti, ko ne, ko tikėtis, kas šis žmogus priešais mane ir kokie jo ketinimai, ir t.t. ir pan. Tačiau retai susimąstome, kur link veda pokalbiai su savimi ir kurie jų yra mums naudingi, o kurie žalingi ir ne tik mums patiems.

Jeigu pokalbiai su savimi padeda kurti įdomų, visavertį ir prasmingą gyvenimą, tuomet savo dėmesį ir energiją mes išnaudojame vertingai. Bet, jeigu vis pritrūksta prasmės pojūčio ir gyvenimo pilnatvės, viduje nenuslopsta įtampa, kuri kursto pyktį, baimę, kontrolę, lyg nuolatiniame kovos ir kompensacijos režime, tuomet – atėjo laikas susitarti su savimi.

Pradžiai, kad susitarti, reikia turėti su kuo tartis – pažinti tuos, kurie dalyvauja pokalbyje su savimi, t.y. pažinti savo įvairias asmenybės puses. Pažintis įvyksta, kai susitikimas yra intymus. Žmonės vengia šio intymumo, kadangi bijo emocinio diskomforto. Jie verčiau kontroliuoja, taip manydami, kad su situacija susitvarko. Tačiau išties tvarkytis su situacija – tai matyti realybę, o tai įmanoma kuomet žinai savo projekcijas ir mąstymo klaidas, kai žinai kokios tavo savybės yra vertingos. Tuomet gyvenimo situacijose vietoj fokusavimosi į dirbtinių konstruktų gynybą pasirenki fokusavimąsi į vertės kūrimą. Iš čia ir atsiranda daugiau prasmės ir energijos veikti, taip pat ir budrumas pastebėti galimybes ir laiku jomis pasinaudoti.

Kodėl tai svarbu organizacijoje?

Tos komandos, kurių santykiai paremti pasitikėjimu ir tikrumu, laimi

Laimi prieš tas komandas, kurios nuolat sukasi manipuliacijų sūkuryje. Jos greitai mokosi ir veikia, kadangi joms nereikia švaistyti energijos manipuliacijoms. Rasti ir išlaikyti tokią komandą pavyks tik tokiam vadovui, kuris yra susitaręs su savimi. Juk kai nesi susitaręs su savimi, sunku susitarti ir su kitais.

Susipažinkime 2 val. nemokamoje konsultacijoje
Užeikite, pasitarimas prasideda, visi dalyviai savi
  • Jūsų projekcijos ir mąstymo klaidos – ką žinote apie jas?
  • Kas jus sustabdo ir suklaidina?
  • Energija veikti tikslingai – iš kur ji generuojama?
Registruotis konsultacijai