PASLAUGOS
Aptarkime, Suderinkime ir Įgyvendinkime
Ugdomosios Konsultacijos

Jų metu jums atsiskleidžia kita situacijos prasmė, ateina naujų minčių, pradedate vertinti kitaip nei iki šiol, daugėja pasirinkimo galimybių – jūsų būsena keičiasi į labiau konstruktyvią, sugebančią daugiau pastebėti ir pasitikrinti situaciją.

Giliai suvokiant verslo kontekstą, kartu atsižvelgus į jūsų situacijų niuansus, subtiliai sukuriame kontekstą jūsų augimui ir sprendimams.

Konsultuojame vadovus, savininkus, ir asmenybes, kurioms siekiant tikslų ar pametus fokusą, gali pagelbėti sumanesniojo AŠ pasitelkimas.

Seminarai ir Mokymai

Tam, kad atrastumėte galingus svertus kaip pakelti savo kompetenciją į pasirinktą lygį, ar net dar aukščiau, mes taikliai ir charizmatiškai perteikiame žinias per praktines įžvalgas ir paties mąstymo proceso „praplėtimą“.

Ar galima ką nors naujo išmokti, jeigu po mokymų mes vėl elgiamės „natūraliai“ ir aktyvuojame įprastus algoritmus?

Veikliems vadovams, pardavėjams, komandoms reikia ne programų ir technikų gausos. Norint pereiti į kitą lygmenį, reikia kitokio suvokimo, kitokio elgesio, ir proceso, kuris išties veiksmingas ir rezultatyvus.

Moderavimas ir Sesijos

Kai nėra aiškumo, o reikia sprendimo, kai laikas „spaudžia“ ir kūrybiškumas atrodo kažkur „išgaravo“, kai norisi kiekvieno komandos nario įsitraukimo ir idėjų, tačiau ore tvyro jausmas, kad „judame ratais“, norisi turėti burtų lazdelę, kuria mostelėjus viskas sustotų į savo vietas. Tokioms situacijoms spręsti ir suvaldyti išties padeda efektyvus ir patyręs moderatorius, kuris jūsų sesijoje išpildo motyvuojančio vedlio, iššūkių generatoriaus, priešpriešų suvienytojo, koordinatoriaus ir išmintingo stebėtojo vaidmenis.

Esame pasiruošę entuziastingai prisidėti prie jūsų sprendimų dizaino.

Ar kada buvote susimąstę apie savo mąstymo procesą?
Ar esate pastebėję, kaip mūsų visų „praktikuojami“ mąstymo modeliai dažnai blokuoja naujoves ir „kitokius“ sprendimus?

Bendraukime ir atraskime
PATIRTIS IR POKYČIAI
Klientų Įmonėse

Mūsų pirmas pagrindinis projektas, kurį nuveikėme, buvo visos kompanijos struktūros keitimas su visa grandine papildomų darbų. Tuo metu padaryti pokyčiai įnešė supratimą, jog atliktas projektas mums leidžia vystytis kaip kompanijai laisviau, nesidairant stipriai į konkurentus bei labiau pasitikėti kiekvienu komandos nariu. Komunikacija, tai kompanijos kraujas, o mūsų komandoje prieš struktūros keitimą jos labai stigo. Po projekto, komunikacijos lygis ženkliai pakilo, vadovų komanda tapo vieningesnė, daug atviresnė vieni kitiems bei kolegoms, lyg vienas kumštis. Tuomet ir dabar aš vadinu visus kompanijoje „profesionali neprofesionalų komanda“.

Prisimenant visus susitikimus/sesijas/seminarus su Jumis kartu ar su Audriumi atskirai, visada likdavo gera emocija, malonus nuovargis ir visa ko gale geras jausmas, kad buvo prasmingai praleistas laikas.

Pagaunu save, jog visuomet stengiuosi prisiminti bei pasitelkiu žinias, kurias įgijau būdamas su Audriumi mokomosiose sesijose ar asmeninėse konsultacijose. Man tapo lengvesnis bendravimas su skirtingais žmonėmis, didesnis pasitikėjimas savimi, noras būti atviresniam ir laisvesniam.

Asmeniškai apie Audrių – labai stiprus savo vidumi žmogus, labai racionalus ir logika paremtas mąstymas, greitas situacijos vertinimas ir supratimas, komandų valdymas, įžvalgus, atviras bei aukšto intelekto asmenybė.

Mindaugas K.

Su Studio Charisma mes pradėjome nuo pokalbio – ėjau su suvokimu, kad aiškiai žinau ką reikia daryt, kad įmonė sėkmingai augtų, bet atėjo supratimas, kad ne veltui mes čia susitikom ir Jūsų pagalbos mums tikrai reikia. Dirbom kartu, buvo nemažai atskirų sesijų.

Per visą mūsų bendravimo laiką Jūs „kalėte“ mums apie darbuotojų sąmoningumą. Dabar jau galiu matyti, kaip paprasta dirbti, kai komanda sąmoninga, ir kaip ryškiai matosi žmonės, kuriem dar reikia padirbėti šiuo klausimu.

Man buvo smagu matyti, kaip keičiasi įmonė, kaip mezgasi naujos kokybės santykiai. Aš galvoju pagrindiniai dalykai ką Jūs mums įskiepijote, tai darbuotojų sąmoningumo siekimas ir rutininis darbas siekiant tikslo.

Bendraudamas su Jumis gavau daug informacijos apie žmonių santykius. Pokalbiuose apie darbo santykius mačiau ir savo asmeninių santykių situacijas. Daug kur radau patvirtinimus ir padrąsinimus. Priimti svarbius sprendimus pasidarė paprasčiau, mažiau kamuoja abejonės.

Susumavus viską ką išvardinau, manau, Jums dirbant su mumis pasisekė tikrai labai gerai. Jūs pakeitėte mus, ir keitėtės patys.

Man labai patinka, kad kiekvieną kartą bendraujant su Jumis aptinku kažką naujo, vis nustebinate temom ir įžvalgom.

Mindaugas M.

Bendradarbiavimas

Esate patyrę ir turite savo principus bei požiūrį, ir gali būti, kad mes jų neatitiksime. Kiek jums Studio Charisma paslaugos tinkamos ir ar suveiks jūsų situacijoje lengviausia pajusti ir nuspręsti pabendravus. Todėl rekomenduojame pasinaudoti 2 val. nemokama konsultacija, kurios metu aptarsime jums svarbius klausimus, jūsų siekius ir lūkesčius bei galimus sprendimus.Registruotis konsultacijai
Su Pagarba ir Linkėjimais

Dėkojame už pasitikėjimą ir pasiryžimą eiti kartu jūsų nepramintuoju taku.

Kai žvelgiame į kelią, kurį kartu nuėjome, kyla neįkainojamas jausmas, kad mes prie to prisidėjome –

tai įkvepia!

DHL Lietuva Studio Charisma Pagrindinis
Doloop Studio Charisma Pagrindinis
NIT Studio Charisma Pagrindinis
TOI TOI Lietuva Studio Charisma Pagrindinis
Baltic Agro Studio Charisma Pagrindinis
MBA Furniture Studio Charisma Pagrindinis
Aconitum Studio Charisma Pagrindinis
Hormann Studio Charisma Pagrindinis