STUDIO CHARISMA – KAS IR KAIP
Kuo išskirtinė Studio Charisma veikla

Klientai mus vertina už tai, kad mums pavyksta išsiaiškinti tikruosius poreikius, kad skatiname mąstyti sistemiškai ir giliau nei iki šiol, kad aiškiai ir taikliai atskleidžiame rūpimas temas, o svarbius akcentus, pasirodo, prisimenama net ir po 10-ies metų, kad esame išsiugdę subtilų supratimą ir priėjimą bendravime, kad keičiame požiūrį į save ir į aplinkinius, kad suderiname profesionalumą, lankstumą ir charizmą. Su mumis būna labai nekomfortiška ir net iki ašarų smagu, nenuspėjamai gilu, pradžiai neįprasta, nejauku, o pakeliui tampa prasminga ir rezultatyvu.

Daugiau nei dešimt metų konsultuojame ir vedame ugdomuosius seminarus, mokymus, sesijas – suprantame, kad didžiausia vertė jums yra patirti vidinį pokytį, kai ateina įžvalgos, kai paliečiama tai, kas jums svarbu, kai praplečiamas mąstymas ir tampa aiški esmė ir sąsajos, kai žinote ką ir kaip daryti toliau.

Sutinkame su jumis, kad jums reikia iš konsultantų:
Koncentruotos, aiškios ir tokios informacijos, kokios jums reikia dabar

Tuo tikslu nuolat gilinamės į šiuolaikines veiksmingas metodikas, esame išsiugdę sisteminį požiūrį ir kritinį mąstymą.

Įtaigaus ir įprasminančio pateikimo, kad žinios ir kitokia praktika būtų pasitelkiama čia pat kasdienėje veikloje

Tuo tikslu prieiname prie situacijų ir išjudiname jus profesionaliai ir charizmatiškai.

Tokio lygmens, kuomet jus ne tik tinkamai informuoja, o taip pat ir transformuoja

Sukauptas verslo žinias ir įgūdžius pasitelkiame su įvairiapusišku psichologijos išmanymu ir gebėjimu žmogų atverti pokyčiams.

Bendradarbiavimo, kai taip įsiklausoma ir įsigilinama į situaciją, kad girdima, kas sakoma ir tarp eilučių

Skiriame jums dėmesį su empatija, suvokiant kontekstą, atvirai atsikleidžiant savo ketinimus.

KAI SANTYKIS IR VERTĖ KURIA PASITIKĖJIMĄ

Mums įdomu kas jums rūpi ir kas jus keičia, ir kur tai gali nuvesti. O kur norėtumėte?

Bendraukime ir atraskime
Jolita Knezytė Studio Charisma

Jolita Knezytė

Direktorė / Konsultantė

15 metų esu konsultacijų-mokymų srityje ir vis dar įdomu, kaip vyksta pokytis žmoguje ir komandose, kaip tas subtilus ryšys su savimi ir su kitais sugeneruoja energiją keistis požiūriui ir veikti, kaip struktūra ir aplinka mums daro įtaką, ir pripažinsiu – nepakartojamas jausmas dalyvauti šiame procese, pajusti pašnekovą ir tam tikrame etape eiti kartu su juo, padedant jam augti ir siekti tikslų, net ir kartais nežinant kur tai nuves.

Daugiau nei 10 metų mane coachina Audrius Ribskis, kurio dėka išsiugdžiau sisteminį mąstymą, gerokai praplėčiau ir pagilinau suvokimą apie psichologines subtilybes žmogaus santykyje su savimi ir bendradarbiavime su kitais, perpratau esminius verslo organizacijos procesus, ir toliau neriu į tai, kas svarbu šiandien asmenybės ir organizacijos augimui.

Manau, mano asmeninis polinkis nuoširdžiai domėtis pašnekovu ir būti su juo jo kontekste suteikia pašnekovui erdvės ir laisvės atsiskleisti, pamatyti, pajusti ir susivokti, tuomet kur kas paprasčiau apsispręsti ką ir kaip veikti toliau.

Šioje studijoje kartu su Audriumi kviečiu ir skatinu jus ir jūsų komandą patyrinėti tai, kas slypi už žodžių prasmės, tai, ko nepasakome, bet tvyro ore, tai, kas vienose organizacijose traukia, o kitose atstumia. Tam, kad bendraujant ir bendradarbiaujant kurtume energiją skatinančią kūrybiškumą, mąstymą, produktyvumą ir augimą.

Audrius Ribskis Studio Charisma

Audrius Ribskis

Konsultantas / Partneris

Per 25 veiklos metus esu išsiugdęs unikalių savybių rinkinį: emocinė-dvasinė inteligencija, verslo vystymo bei asmenybės ugdymo žinios ir praktinė patirtis, nuolatinis tobulėjimas, gilinimasis ir eksperimentavimas su įvairialypėmis metodikomis.

Siekiu nuodugniai suprasti kliento kontekstą ir „tokią, kokia yra“ situaciją, pakvestionuoti įsišaknijusias prielaidas ir iš naujo apibrėžti problemas, bandydamas nustatyti alternatyvias strategijas ir sprendimus, kurie įprastuose mąstymo modeliuose gali būti nepastebimi. Aš rizikuoju pasakyti savo klientams tai, ką jie turi išgirsti, o ne tai, ką jie galbūt nori išgirsti, ir tuo pat metu padedu – moku juos paskatinti daryti pažangą sprendžiant sunkiausius iššūkius.

Organizaciją analizuoju per struktūrinę, žmogiškųjų išteklių, politinę ir simbolinę prizmę. Struktūrinė pusė apima organizacinę struktūrą, tikslus, strategiją, procesus, technologijas, koordinavimą, formalius santykius ir matavimo rodiklius. Žmogiškųjų išteklių pusė yra pagrįsta psichologija ir apima individualius poreikius, jausmus, įgūdžius, apribojimus ir motyvaciją. Politinis požiūris susijęs su poreikių skirtumais, konfliktais, derybomis ir koalicija organizacijoje. Simbolinis požiūris pabrėžia kultūrą, simbolius, ritualus, ceremonijas ir prasmę.

Esu sertifikuotas: efektyvaus mąstymo procesų ekspertas; apribojimų teorijos ekspertas-praktikas; tiekimo grandinės ir gamybos valdymo ekspertas-praktikas; derybų ir pardavimų sprendimų ekspertas; NLP, Hipnozės, Laiko juostos terapijos treneris; Thrive programme ir Kognityvinės elgesio terapijos konsultantas.

Atsiliepimai