Gimei vienintele tokia būtybe – išdrįsk būti šia unikalia asmenybe. Turi šiek tiek laiko ir energijos – tik tiek. Ką su tuo ketini nuveikti? Kaip tvirtai jautiesi?
Tikrasis AŠ

Kai vis labiau įsisąmonini, kas esi, tave varžančių ribojimų tampa vis mažiau ir mažiau. Tuomet įgauni asmeninės stiprybės ir aiškumo, išlaisvini vidinę energiją ir kūrybiškumą. Kokie vidiniai barjerai ir paklydimai neleidžia atskleisti Tikrojo AŠ? Ko tam reikia?

Eteris

Tai sinchronizacija su savimi. Tik tu žinai, kas tau yra geriausia ir kaip, ir ką vertėtų pasirinkti. Deja, šis žinojimas dažnai būna užgožtas kitų nuomonių ir visuomenėje priimtų normų spaudimo. Geras jausmas, kai viduje ramu ir aiškiai matai prasmę, tame ką darai ir kaip, ko sieki ir net kai klysti.

Atsiliepimai

Savęs suvokimas, pasaulio interpretavimas, kodėl mes nesuprantame patys savęs ir kitų, žmogaus emocijų, energijos ir entuziazmo prigimtis, įtaka sau ir kitiems – tai sritys, kurias palietėme per Studio Charisma parengtus mokymus. Seminaro metu darbuotojai dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose, analizavo ir ieškojo sprendimo būdų iš įvairių sudėtingų situacijų. Mokymai įkvėpė darbuotojus susitelkimo, psichologinio atsparumo ir ištvermės.
Gyvenimas neturi būti tobulas, kad būtų nuostabus... Tuo mums padėjo patikėti Studio Charisma.

Jonas N.

Po jūsų seminarų atsirado teigiami pokyčiai ir darbe, ir asmeniniame gyvenime. Pradėjau kitaip vertinti situacijas, išmokau skaityti „tarp eilučių”. Pats pradėjau duoti grįžtamąjį ryšį ir neieškoti pasiteisinimų. Kitas labai svarbus po seminarų grįžęs dalykas – noras mokytis ir gilintis į save.
Audrių reikia “prisijaukinti”, bet tas ilgai netrunka. Labiausiai vertinu atvirumą ir „necukrinimą”. Jis visada sako tiesiai, nepalieka neišspręsto klausimo.

Antanas K.

Lengva būti su žmogumi, kuris nepuola (į)vertinti, kuris supranta, kad pasaulis ne vien tik juodas ar baltas, supranta, jog jis net nėra tik spalvotas, o kupinas įvairiausių atspalvių. Jolita yra žmogus, kuris sugeba (įsi)klausyti, pabūti, padėti išgyventi akimirkas. Ji moko įsiklausyti ir į save, lengva širdimi priimanti žmones su jų stiprybėmis ir su jų silpnybėmis. Ir tuo pačiu, motyvuoja nesustoti mokytis – skaityti, tobulėti, ryžtis siekti naujų tikslų – juk gyvenimas tuo ir įdomus, kai mes atrandame naujus jo kelius ir nebijome jais keliauti.

Jovita T.

Dirbti su Studio Charisma yra įdomu! Tiek sesijose, tiek seminaruose mes prisikasdavome iki esmės. Kad ir kaip ji kartais atrodydavo nepatogi, sukeldavo įvairius jausmus, Audrius sugebėdavo parodyti jos naudą ir gerumą. Gal anksčiau dar to nesupratau iki galo, bet dabar galiu pasakyti užtikrintai, kad klausimo ar problemos esmės atradimas man sutaupė tiek laiko, tiek energijos, tiek pinigų. Ir ne tik darbiniuose reikaluose. Šiandien Audriaus ir Jolitos dėka aš daug paprasčiau matau ir kalbu apie esmę arba tiesą (man šie du žodžiai reiškia tą patį). Netgi daugiau, tam tikro momento tiesa praturtina mano gyvenimą, įneša gyvybingumo į bet ką, su kuo besusidurčiau.

Anastasija K.

Kai reikėjo pagalbos iš šalies, kreipiausi. Nežinau kas atsitiko, bet tai padėjo ir suveikė. Mūsų pokalbis nebuvo kažkokia pamoka ar kažkokie konkretūs nurodymai ar paliepimai daryti taip ar kitaip, tai buvo gal labiau patarimai pamąstymui, truputis darbo smegenims. Jolita yra žmogus pasiruošęs padėti. Jei kam reikia galvoje sudėlioti mintis į savo lentynėles, kuriomis naudotis kiekvieną dieną, o kurias paleisti, visada nukreipsiu į Jolitą ar į jūsų komandą.

Žydrunas K.